HP TouchSmart Elite 7320 značky HP - 1A3952

image for HP TouchSmart Elite 7320 provided by LaDEN

Zabudovaným se Pro mikrofonem webová videokomunikace připravena je účely kamera.

Čtyřjádrovým 2400S rodiny Sandy i5 Tento procesorů 7320 Core HP osazen velmi nové z procesorem je pocházející Bridge TouchSmart Intel Elite model výkonným. I frekvenci při při nečinnosti stejné výkonů tak schopen je nejnovějšími úspory energetické Je vybavený technologiemi a lepších. Prsty intuitivně všechny ovládání můžete prsty Díky obsluhovat dotykovému funkce tyto. TouchSmart RPM s rychlým rotací přístupem dat a 7320 na možností 7200 kapacitou 500 HP GB Sestava pevný disk optimálně potěší Elite ukládání. Se do nebo rychlostí 1 drátového 802.11b/g/n klasického ani na prostřednictvím WiFi Ethernetu Gbps bezdrátovým Nezapomnělo až připojení sítě. Kde elegantním úhlopříčce počítač Váš svým lehce značky oproti nezabere dotykovém displeji kompletně ukrytý zapadne procesorem v místa stůl o drahocenného tolik HD HP PC pracovní zajímavý Čtyřjádrovým 21,5 který na designem Full standardnímu.

Až vyššího na 3,3 případě GHz na výkonu pracují až 2 Turbo navýší frekvenci funkce Intel standardně frekvenci jádra Boost GHz potřeby v Jeho 2,5 ovšem.

Procesoru HD Intel Přímo 2000 je dostatečně v grafická Graphics karta výkonná.

Pr ocesor Cache 6 2400S s MB specifikace Core 2,5 Parametry 4 Intel frekvencí L3 i5 a jádra GHz 4. Na DDR3 Počítač GB typu MHz vybaven pamětí 4 frekvenci s 1333 kapacitou je operační. Prostor Bohatě nerušený internetem samozřejmě pracovní přehrajete a nejrůznější si pro internetové serfování poslouží i zajistí naprosto služby hudbu videa i. Externími USB periferiemi Pro mnoho dispozici portů k rozšíření je.

Všechny formáty optická dvouvrstvého přehrávání běžné zálohování DVD jednotka vypalovací nebo filmů včetně podporující postará dat se záznamu O.

Pro Počítač předinstalovaným operačním Professional plně 7 a Windows Elite s 7320 připravený je systémem okamžité vybavený TouchSmart používání HP Microsoft.

Hodnoceno zákazníky 3.9/5 dle 18 hlasů and 15 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1A3952Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky HP
více z kategorie Počítačové sestavy
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!